Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Czytaj więcej... zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Witam serdecznie Państwa!

Mam na imię Jacek i prowadzę gospodarstwo rolne, rośliny to moje hobby którym zajmuję się od wielu lat, są to głównie byliny które nie wymagają zbyt dużej uwagi.Wiekszość to rośliny z mojego własnego wysiewu lub podziału karp już rozrośniętych roślin.

Szczególną sympatią darzę  irysy i liliowce. W swoim ogrodzie posiadam wspaniałą ich kolekcje. Czołowe miejsce  w mojej kolekcji zajmują chryzantemy zimujące  w gruncie -popularnie zwane dąbkami .To wspaniałe odmiany bylinowe , które zdobią ogród aż do póżnej jesieni.

Po głębszych przemyśleniach i namową bliskich postanowiłem podzielić się nadwyżkami roślin z mojego ogrodu.

Większość z nich jest uzyskiwana z podziału roślin matecznych lub z własnych wysiewów. W zależności od pory roku  wygląd sadzonek roślin się zmienia, wiosną otrzymujecie Państwo młode sadzonki, latem są już większe i dorodne, wiele roślin wymaga przycięcia  przed wysyłką np: irysy i liliowce.

Sprzedaż sadzonek chryzantem zimujących odbywa się po 15 maja i kończę z końcem listopada  chyba ,że w opisie  przy odmianie podane jest inaczej .

Jesienią przycinam większość roślin, które tego wymagają. Również jesienią zmienia się wygląd roślin, wiec będą się różniły od sadzonek wiosennych czy letnich.

Moje rośliny są uprawiane na dworze - nie w tunelach foliowych!- są więc zahartowane, nie stosuję chemii do ich uprawy. W tym celu wykorzystuje  kompost, przez co są zdrowe i na pewno szybko za klimatyzują się w nowym miejscu.

Dokładam wszelkich starań, by jakość sadzonek spełniała wymagania kupujących, dobrze zabezpieczam je więc na czas podróży.

Wysyłki realizuje od poniedziałku do środy za pomocą Pocztex Kurier 48.

Służę radą  i w razie pytań proszę dzwonić lub pisać:

tel. 508 148 912

dzejkmal@onet.pl

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych zakupów. 

www.bylinowy-ogrod.pl

Jacek Łuczak