Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Czytaj więcej... zamknij
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Lorem ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus vestibulum erat at neque fermentum, in auctor justo hendrerit. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce id felis tempor, mollis ligula ac, iaculis massa. Aliquam nec mollis neque, eget laoreet nibh. Vivamus dictum tempor enim, a porttitor dui lacinia vitae.

1271 Comments

  • Avatar
   slot
   Dec 16, 2021

   Recently i noticed everything that As i expected them to be shortly at all. Quite odd. slot

   • Avatar
    Dec 10, 2022

Montaż anten Warszawa


4.8/5 w oparciu o 171 ocen

Satelitarna telewizja cyfrowa oferuje kilkadziesiąt programów telewizyjnych oraz usługi VOD czyli film i sport na życzenie. Do odbioru potrzebny jest dekoder oraz antena satelitarna z konwerterem, zakupu możemy dokonać w sieci salonów firmowych Polsatu i Canal+. Kwestie techniczne możemy kierować do autoryzowanych serwisów technicznych, które profesjonalnie wykonają montaż i satelitarnej oraz podłączą dekoder cyfrowy do telewizoraPL,Warszawa,mazowieckie

Ustawienie anteny na balkonie


>Warszawa to miasto bardzo zurbanizowane, w centrum istnieje praktycznie tylko zabudowa wielorodzinna, na obrzeżach pojawiają się już całe dzielnice domków jednorodzinnych. Klienci sieci kablowych podłączeni są w blokach mieszkalnych, w pozostałych miejscach przeważają anteny cyfrowej telewizji naziemnej i satelitarnej, przy małej gęstości zaludnienia operatorzy nie są zainteresowani inwestycjami w światłowód lub budowę rozległych instalacji zbiorczych. Odbiór satelitarny charakteryzuje się świetną jakością obrazu oraz mobilnością dzięki możliwości podłączenia dekodera do anteny w dowolnym miejscu na terenie Europy. Dla osób chcących podłączyć więcej niż jeden telewizor operatorzy telewizji Canal+ i Polsat przygotowali specjalną usługę o nazwie "multiroom" polegającą na możliwości wynajęcia kilku dekoderów cyfrowych w ramach tej samej umowy abonenckiej.

Po zakupie zestawu satelitarnego z abonamentem, musimy gdzieś założyć naszą nową antenę, odpowiednim miejscem będzie balkon, ponieważ łatwo będzie wykonać satelitarnej a w zimie odgarniemy śnieg zbierający się na czaszy i konwerterze uniemożliwiający odbiór kanałów telewizyjnych. Trzeba kupić specjalny uchwyt antenowy przykręcany do poziomej barierki, antenę mocujemy do pionowej rurki poza zewnętrznym obrysem balkonu i kierujemy na południe, wyjście konwertera łączymy kablem koncentrycznym z dekoderem podłączonym do telewizora, w "menu" wybieramy diagnostykę oraz miernik sygnału. Na pionowej podziałce z tyłu anteny ustawiamy wartość około 29 stopni, teraz powoli przesuwamy czaszę w poziomie aż uzyskamy jakiekolwiek wskazanie paska z jakością sygnału, dokładną regulację wykonujemy dokręcając cztery nakrętki na śrubach mocujących cały zestaw do uchwytu. Lekko naciskamy antenę z prawej lub lewej strony i jeśli sygnał spada to przykręcamy nakrętki z drugiej strony, tak samo z pionem, dokręcając dolne śruby opuszczamy antenę lekko w dół a górne do podnosimy antenę.

Pilnujmy żeby przed balkonem nie wyrosły wysokie drzewa, jakiekolwiek gałęzie lub liście najpierw spowodują zakłócenia w odbiorze a później całkiem zasłonią sygnał i trzeba będzie je przycinać. Ogólnie anten nie trzeba konserwować, może poza miejscami gdzie stykają się śruby z lustrem anteny, tam może pojawić się korozja więc nałóżmy tam gęsty smar zabezpieczający.